Главная » Последние новости » день захисника вітчизни

день захисника вітчизни

день захисника вітчизни (2015.02.23 18:12)

ginger_eye
Про День захисника Вітчизни

Перейти к записи

Дмитро Ярош - Україна понад усе
Тому й вигадало «День захисника вітчизни», прив’язавши його до фактично «Дня защитника Тому й вигадало «День захисника вітчизни», прив’язавши його до фактично «Дня защитника завоеванной Октябрьской Революциі, и власти Совѣтовъ и соціализма».

Перейти к записи

This is Lviv
День захисника вітчизни - 14 жовтня

Перейти к записи

Єдність
Терористи у Ровеньках провели парад на честь Дня Захисника Вітчизни (відео)

Перейти к записи

Алексей Иванов
Незважаючи на всі спроби націоналістів витравити пам'ять про істинне значення цього Незважаючи на всі спроби націоналістів витравити пам ять про істинне значення цього свята, для більшості людей воно залишилося не просто днем захисника Вітчизни, а саме Днем Радянської Армії і Військово-Морського Флоту.

Перейти к записи

Пресса Украины
У ДНР через святкування Дня захисника Вітчизни оголосили загальний вихідний (ФОТО)

Перейти к записи

ТГРЦ Либідь Плаза
День захисника Вітчизни.

Перейти к записи

Новини Одеси
Ви знаєте, що я прийняв рішення оголосити День захисника Вітчизни не 23 лютого.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Президент висловив переконання, що цей день стане традицією нового святкування Дня Президент висловив переконання, що цей день стане традицією нового святкування Дня захисника Вітчизни і дозволить забути пам ятну дату країни-агресора.

Перейти к записи

Старокостянтинів небайдужий
Зараз воно в нас, як і в деяких державах пострадянського простору, відзначається Зараз воно в нас, як і в деяких державах пострадянського простору, відзначається як «день захисника вітчизни».

Перейти к записи

igorka0908
Для тех кто еще думает что сегодня День захисника Вітчизни / podrobnosti.ua/997969-poroshe.....

Перейти к записи

igorka0908
Для тех кто еще думает что сегодня День захисника Вітчизни

Перейти к записи

КУЛЬТУРА Марганец
У 2014 в українському суспільстві в результаті реакції на війну з Росією підсилилися У 2014 в українському суспільстві в результаті реакції на війну з Росією підсилилися тенденції відмови від радянських символів і свят, зокрема, від Дня захисника Вітчизни.

Перейти к записи

Новини Криму
У Керчі сьогодні планується організація салюту, присвяченого Дню захисника Вітчизни У Керчі сьогодні планується організація салюту, присвяченого Дню захисника Вітчизни.За даними прес-служби Керченської міської адміністрації, салют буде проведений о 21.00 з території Генуезького...

Перейти к записи

SLAVA FROLOVA - GROUP
Сьогодні святкуємо не тільки свято Дня захисника Вітчизни, а й 136 років з дня народження Сьогодні святкуємо не тільки свято Дня захисника Вітчизни, а й 136 років з дня народження художник-авангардиста польського походження, педагога, теоретика мистецтва, філософа та основоположника супрематизму Каземира Малевича.

Перейти к записи

Газета «Рівне Вечірнє»
Коли прочитав привітання новопризначеного голови РДА з Днем захисника Вітчизни

Перейти к записи

espreso.tv
В Одесі місцеві жителі принесли до будівлі Генерального консульства Росії символічні В Одесі місцеві жителі принесли до будівлі Генерального консульства Росії символічні подарунки на честь Дня захисника Вітчизни, який 23 лютого святкують в Росії

Перейти к записи

Громадська Палата України
Лише 14 жовтня 2014 року президент Петро Порошенко скасував День захисника Вітчизни Лише 14 жовтня 2014 року президент Петро Порошенко скасував День захисника Вітчизни 23 лютого та призначив на 14 жовтня День захисника України.

Перейти к записи

ВМиколаєві.інфо
День захисника Вітчизни https://wp.me/p4KXAN-3xq

Перейти к записи

24світ
Сьогодні, 23 лютого 2015 року, одесити вирішили оригінально привітати співробітників Сьогодні, 23 лютого 2015 року, одесити вирішили оригінально привітати співробітників консульства Росії з Днем захисника Вітчизни.

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux