Главная » Последние новости » Воєнний Стан Це

Воєнний Стан Це

Воєнний Стан Це (2015.02.15 07:32)

www.facebook.com/profile.php
При цьому відповідно до статті 1 Закону України «Про правовий режим воєнного стану При цьому відповідно до статті 1 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» військовий стан – це особливий правовий режим, який вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає тимчасове , обумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина із зазначенням строку дії цих обмежень.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Якщо вогонь не припиниться цієї ночі, буде воєнний стан

Перейти к записи

Курінь мілітаристів
В цьому випадку воєнний стан буде запроваджений не лише в Донецьку та Луганську, В цьому випадку воєнний стан буде запроваджений не лише в Донецьку та Луганську, по всій країні», – наголосив президент.

Перейти к записи

Громадська приймальна громадян
Цей Закон визначає зміст правового режиму воєнного стану

Перейти к записи

Noname
Не буде воєнного стану ...Це не вигідно для олігархії. ..

Перейти к записи

Tokmak-city
У разі неприпинення вогню, воєнний стан буде оголошено по всій країні – про це заявив У разі неприпинення вогню, воєнний стан буде оголошено по всій країні – про це заявив Президент України Петро Порошенко.

Перейти к записи

Україна
Якщо ж цього не станеться (як вже десь проскиглив Захарченко) то тоді РФ отримає Якщо ж цього не станеться (як вже десь проскиглив Захарченко) то тоді РФ отримає нові санкції, ну а нас чекає мобілізація, воєнний стан і незабаром (тепер уже це не викликає сумнівів) зброя з парочки країн НАТО.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Якщо в Україні не буде встановлено миру, то в усій країні буде введено воєнний стан Якщо в Україні не буде встановлено миру, то в усій країні буде введено воєнний стан.Про це заявив президент Петро Порошенко під час передачі техніки українським прикордонникам 14 лютого у Києві.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
При цьому варто з’ясувати, що означає воєнний стан для простих…

Перейти к записи

Новини України
Ще раз наголошую: в цьому разі воєнний стан буде введено не тільки в Донецьку та Ще раз наголошую: в цьому разі воєнний стан буде введено не тільки в Донецьку та Луганську, а й по всій країні , - додав він.

Перейти к записи

Воля Євромайдану
Продивившись уважно законодавство про воєнний стан, якщо не буде миру, негайно внесу Продивившись уважно законодавство про воєнний стан, якщо не буде миру, негайно внесу до Верховної Ради зміни до цього законодавства, які дозволять нам ще міцніше та ефективніше мобілізуватися, сконцентруватися, об’єднатися і боронити нашу землю»

Перейти к записи

pkzno
Можливе введення воєнного стану: що це означає для населення | ОГО.

Перейти к записи

Топ новини
Про це сьогодні під час передачі військової техніки прикордонникам, заявив президент Про це сьогодні під час передачі військової техніки прикордонникам, заявив президент Петро Порошенко. Порошенко воєнний стан мир Донбас

Перейти к записи

huse_yin
Донбас: бої перед перемир'ям посилюються В цьому випадку воєнний стан буде запроваджений не лише в Донецьку та Луганську, а по всій країні , - заявив пан Порошенко.

Перейти к записи

Громадська Палата України
Президент поінформував, що, проаналізувавши уважно законодавство про воєнний стан Президент поінформував, що, проаналізувавши уважно законодавство про воєнний стан, у випадку, якщо не буде миру, негайно внесе до Верховної Ради зміни в це законодавство, які дозволять ще сильніше й ефективніше мобілізуватися і об єднатися для оборони держави. «

Перейти к записи

Спільна Справа
Окрім того, Президент поінформував, що проаналізував законодавство про воєнний стан Окрім того, Президент поінформував, що проаналізував законодавство про воєнний стан і у випадку, якщо не буде миру, негайно внесе до Верховної Ради зміни в це законодавство.

Перейти к записи

Адміністрація Президента України
Президент наголосив на можливості зриву перемир’я. «Продивившись уважно законодавство Президент наголосив на можливості зриву перемир’я. «Продивившись уважно законодавство про воєнний стан, якщо не буде миру, негайно внесу до Верховної Ради зміни до цього законодавства, які дозволять нам ще міцніше та ефективніше мобілізуватися, сконцентруватися, об’єднатися і боронити нашу землю», — сказав Глава держави.

Перейти к записи

Типове Рівне
За його словами, він проаналізувавши уважно законодавство про воєнний стан, і в За його словами, він проаналізувавши уважно законодавство про воєнний стан, і в разі, якщо не буде миру, негайно внесе до Верховної Ради зміни в це законодавство, які дозволять ще сильніше й ефективніше мобілізуватися і об єднатися для оборони держави. «

Перейти к записи

"Європейська Україна"
Як передає УНІАН, про це Порошенко заявив на церемонії передачі прикордонникам нової Як передає УНІАН, про це Порошенко заявив на церемонії передачі прикордонникам нової військової та спеціальної техніки у Києві. ... порошенко воєнний_стан донбас

Перейти к записи

a_ghora
zackforex Воєнний стан в Україні запровадять невідкладно, як тільки на це дадуть

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux