Главная » Последние новости » Військовий Стан В Україні

Військовий Стан В Україні

Військовий Стан В Україні (2015.02.15 07:00)

www.facebook.com/profile.php
При цьому відповідно до статті 1 Закону України «Про правовий режим воєнного стану При цьому відповідно до статті 1 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» військовий стан – це особливий правовий режим, який вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає тимчасове , обумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина із зазначенням строку дії цих обмежень.

Перейти к записи

Khust News
Президент України Петро Порошенко заявляє, що якщо в Україні не буде встановлений Президент України Петро Порошенко заявляє, що якщо в Україні не буде встановлений мир, то по всій країні буде введено військовий стан. «

Перейти к записи

1inform
Пeрший зaступник гoлoви Вeрxoвнoї Ради, колишній секретар Ради національної безпеки Пeрший зaступник гoлoви Вeрxoвнoї Ради, колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій заявляє про повну готовність плану введення воєнного стану по всій території України в разі повномасштабної військової агресії з боку Росії.

Перейти к записи

Національна Гвардія України
Збори офіцерів мали на меті узагальнення бойового досвіду, визначення шляхів впровадження Збори офіцерів мали на меті узагальнення бойового досвіду, визначення шляхів впровадження його в життя, доведення вимог Президента України щодо підтримання необхідного рівня бойової та мобілізаційної готовності, організації бойової служби, навчання і виховання особового складу, вдосконалення служби військ, стану військової дисципліни та військового господарства.

Перейти к записи

Новини Чернігова
Як пояснив Костянтин Нікулін, військовий комісар Чернігівської області, звільненню Як пояснив Костянтин Нікулін, військовий комісар Чернігівської області, звільненню від призову підлягають особи: а) непридатні за станом здоров’я до військової служби у мирний(!) час; б) які до набуття громадянства України пройшли службу в інших державах; в) які були засуджені до позбавлення чи обмеження волі, у тому числі і звільнені від відбування покарання.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
В той час коли Україна в стані війни, коли гинуть сотні наших військових, коли безперервно В той час коли Україна в стані війни, коли гинуть сотні наших військових, коли безперервно перераховуємо кудись гроші, щоб врятувати чиєсь

Перейти к записи

Igor Climenko
Порошенко напоготові запровадити військовий стан в Україні, якщо москівські террі Порошенко напоготові запровадити військовий стан в Україні, якщо москівські террі не вгамуються!!!!

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
Путін - однією ногою в радянському минулому 4. Гривня на міжбанку обвалилась нижче Путін - однією ногою в радянському минулому 4. Гривня на міжбанку обвалилась нижче 26 за долар 5. Я, уряд і Рада готові до воєнного стану - Порошенко 6. На мінських переговорах бойовики хочуть отримати повну автономію і гроші від України (документ) 7. Кількість жертв обстрілу Краматорська зросла до 17 осіб 8. Порошенко затвердив 20 лютого Днем Героїв Небесної Сотні 9. Бойовики покинули Дебальцівський хрест - військовий

Перейти к записи

УДАРна молодь Закарпаття
Військовий стан в Україні: за і проти.

Перейти к записи

Оружие Украины
Тобто, станом на сьогодні на території України вже існує не менше 5 повноцінних органів Тобто, станом на сьогодні на території України вже існує не менше 5 повноцінних органів військового управління об єднаннями військ з центрами в м. Рівне, м. Одеса, м. Київ, м. Дніпропетровськ та м. Львів, на формування та оснащення яких свого часу були витрачені величезні обсяги Державних коштів.

Перейти к записи

УКРАЇНСЬКИЙ СВІТОВИЙ КЛУБ
Президент України Петро Порошенко заявляє про свою готовність ввести в державі військовий Президент України Петро Порошенко заявляє про свою готовність ввести в державі військовий стан, а Премьєр-міністр Арсеній Яценюк сподівається завершити переговори з МВФ про надання чергових кредитів протягом 48 годин.

Перейти к записи

1inform
Прeзидeнт Пeтрo Пoрoшeнкo заявив, що готовий ввести військовий стан за умови ескалації Прeзидeнт Пeтрo Пoрoшeнкo заявив, що готовий ввести військовий стан за умови ескалації конфлікту в Україні з боку Росії.

Перейти к записи

Ґазета "Майдан"
Оскільки в Україні триває мобілізація, яка спричинена військовими діями на сході Оскільки в Україні триває мобілізація, яка спричинена військовими діями на сході України, то на нараді виступив військовий комісар підполковник Віктор Попов, який поінформував про стан мобілізації у Дрогобичі та реґіоні.

Перейти к записи

anatolijevsee_f
ОБРАЗЕЦ ЗАЯВЛЕНИЯ ПОЗАКОННОМУ ОТКАЗУ ОТМОБИЛИЗАЦИИ.Уважаемые соотечественники ... змоменту введення воєнного стану вУкраїніабо в окремих її місцевостях таохоплює час мобілізації, воєннийчас ічастково відбудовний період післязакінчення воєнних дій), ЗаконуУкраїни «Про військовий обов’язок івійськову службу» № 2232-XII від25.03.1993 року (стаття 4.Комплектуваннявійськовослужбовцями ЗбройнихСил України та інших військовихформувань.

Перейти к записи

Sail Revolution
Хто винен у тому, що досі в Україні АТО, а не , принаймні, військовий стан?

Перейти к записи

mentbuster
ВИБУХ МОЗКУ При цьому в країні йде полювання на відьом - журналіста Руслана Коцабу звинувачено у зраді України та перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період за те, що він відмовився від мобілізації, бо в країні не оголошено військовий стан, і дав про це інтерв’ю на телебаченні країни, з якою у України діє договір про дружбу.

Перейти к записи

Самооборона Сумщины
Враховуючи надзвичайно складний стан в країні, а також непрості відносини двох сусідніх Враховуючи надзвичайно складний стан в країні, а також непрості відносини двох сусідніх держав України та Росії та в зв`язку з агресією ворожих бандитських формувань і військових підрозділів, які мають намір загарбання територій нашої держави та позбавлення нас незалежності, а також в зв`язку з тим,…

Перейти к записи

Об'єднання "Самопоміч" - Лубни
20 (309) В ЄДНОСТІ — СИЛА! введення військового стану вигідне росії 31 СІЧНЯ 2015 20 (309) В ЄДНОСТІ — СИЛА! введення військового стану вигідне росії 31 СІЧНЯ 2015 РОКУ Україна нарешті наважилася визнати, що проти нас ведеть- ся справжня вій…

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
В Україні вводиться неофіційний військовий стан в окремих містах - Юридична Газета

Перейти к записи

Соціальна Країна
Про законопроект, який позбавляє Януковича звання президента України, розбіжності Про законопроект, який позбавляє Януковича звання президента України, розбіжності між депутатами у питанні створення Антикорупційного бюро, а також необхідність введення військового стану в бесіді з телеведучим Олександром Янковським в ефірі СК говорить народний депутат від ВО «Батьківщина» Ігор Луц…

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux