Главная » Последние новости » Привітання З Днем Святого Валентина

Привітання З Днем Святого Валентина

Привітання З Днем Святого Валентина (2015.02.14 10:18)

Новини Житомира
У цей день прийнято дарувати валентинки - це особливі листівки з віршами та любовними У цей день прийнято дарувати валентинки - це особливі листівки з віршами та любовними зізнаннями.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Прийнято дарувати одне одному й «валентинки» – вітальні листівки у вигляді сердечок Прийнято дарувати одне одному й «валентинки» – вітальні листівки у вигляді сердечок з добрими побажаннями, словами кохання, пропозиціями руки та серця чи просто привітаннями до свята, які не підписують.

Перейти к записи

Канал "Кіровоград"
Кожен із школярів написав своє привітання і побажання, дехто залишив навіть номер Кожен із школярів написав своє привітання і побажання, дехто залишив навіть номер мобільного.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Привітання усім закоханим від наших молодих бібліотекарів - https://youtu.be/42UUUo4gOv4

Перейти к записи

Майстер класи у Львові
розпис кераміки, скляних виробів до дня св.Валентина (горнятка, дзвніночки, вазочки); розпис кераміки, скляних виробів до дня св.Валентина (горнятка, дзвніночки, вазочки); -

Перейти к записи

Вітаємо по-українськи
Привітання та поздоровлення із українськими святами, ММС та СМС, статуси, цікаві Привітання та поздоровлення із українськими святами, ММС та СМС, статуси, цікаві статті, зображення, картинки, усе українською.

Перейти к записи

107.2 FM
13 лютого - міжнародний день радіо. ДикийЗахід, з нагоди цього свята оголошує конкурс!

Перейти к записи

Новини Тернополя
13 лютого, напередодні Дня святого Валентина на Театральному майдані готуватимуть 13 лютого, напередодні Дня святого Валентина на Театральному майдані готуватимуть зворушливі подарунки для захисників на передовій.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
З 5 лютого 2015 року в Українському державному центрі позашкільної освіти проводиться З 5 лютого 2015 року в Українському державному центрі позашкільної освіти проводиться акція підготовки привітань для бійців Військових сил України, що несуть службу на сході.

Перейти к записи

Music Box UA
До свята всіх закоханих – Дня Святого Валентина, гурт DZIDZIO вирішив привітати До свята всіх закоханих – Дня Святого Валентина, гурт DZIDZIO вирішив привітати прихильників оригінальним анімаційним відео.

Перейти к записи

Вікторія Шинкаренко - волонтер
Дружина Сергія Хоміка вирішила привітати бійців на передовій з днем Святого Валентина Дружина Сергія Хоміка вирішила привітати бійців на передовій з днем Святого Валентина і напекла ось таких подаруночків.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
День Святого Валентина один з багатьох днів коли можливо відзначити свою любов.

Перейти к записи

Новини Львову
Майстер-класи з розпису кераміки, скляних виробів до дня св.Валентина (горнятка, Майстер-класи з розпису кераміки, скляних виробів до дня св.Валентина (горнятка, дзвіночки, вазочки) та ляльки-мотанки нерозлучники; На галявині «Любові» буде можливість написати романтичні побажання-валентинки, розвішати на дереві «Кохання».

Перейти к записи

Спільнота Nravo Kids
А це ж день привітань, обнімань, поцілунків та признань у найщиріших почуттях один А це ж день привітань, обнімань, поцілунків та признань у найщиріших почуттях один одному.

Перейти к записи

Новини Львову
Також не забуваємо радити, як уберегти своє психологічне здоров’я і жити у гармонії Також не забуваємо радити, як уберегти своє психологічне здоров’я і жити у гармонії з іншими людьми: як роззнайомитися у новому колективі, як сперечатися з керівництвом, ефективно запам’ятовувати прочитане та відновлювати сили під час сну.

Перейти к записи

Новости Украины
Волонтери ініціативи «Допоможи фронту» проводять акцію, яка присвячується майбутньому Волонтери ініціативи «Допоможи фронту» проводять акцію, яка присвячується майбутньому дню святого Валентина.

Перейти к записи

Кондитерская Анаис
Перші листівки з привітанням з днем святого Валентина в Європі з'явилися в 15 столітті, Перші листівки з привітанням з днем святого Валентина в Європі з явилися в 15 столітті, а саме в 1415 році, коли ув язнений Чарльз, Герцог Орлеанський, який не мав можливості бачитися зі своєю коханою дружиною, передавав їй написані рукою любовні вірші.

Перейти к записи

korysniporady.com.ua
Я так тебе люблю, Що стримати не в силах, Моїх бажань і мрій політ, І в день любові Я так тебе люблю, Що стримати не в силах, Моїх бажань і мрій політ, І в день любові Валентинів Наважилась освідчить тобі, Моє кохання як метелик.

Перейти к записи

Velvet Hearts
Запрошуємо вас приєднатись до нашої ініціативи – написати душевний лист солдату, Запрошуємо вас приєднатись до нашої ініціативи – написати душевний лист солдату, а ми до Дня Святого Валентина відправимо його бійцю.

Перейти к записи

Емоції дорожче подарунків
До дня Святого Валентина!!!

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux