Главная » Последние новости » Результати Переговорів У Мінську

Результати Переговорів У Мінську

Результати Переговорів У Мінську (2015.02.13 18:30)

Моя Вінниця
Досягнуті в результаті тривалих переговорів домовленості у Мінську дають надію на Досягнуті в результаті тривалих переговорів домовленості у Мінську дають надію на деескалацію ситуації на Донбасі і її врегулювання мирним шляхом, зазначив През

Перейти к записи

Україна
Видання Washington Post теж розкритикувало результати переговорів у Мінську і написало, Видання Washington Post теж розкритикувало результати переговорів у Мінську і написало, що Мінські угоди не заважають Путіну створювати країну-маріонетку на сході України.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕГОВОРІВ У МІНСЬКУ ДАЮТЬ НАДІЮ НА ВРЕГУЛЮВАННЯ КОНФЛІКТУ НА ДОНБАСІ РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕГОВОРІВ У МІНСЬКУ ДАЮТЬ НАДІЮ НА ВРЕГУЛЮВАННЯ КОНФЛІКТУ НА ДОНБАСІ — ПРЕЗИДЕНТ

Перейти к записи

Батьківщина Сумська Область
Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, коментуючи результати переговорів Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, коментуючи результати переговорів у Мінську.

Перейти к записи

regnantpopuli
Результати переговорів у Мінську дають надію на врегулювання конфлікту на Донбасі

Перейти к записи

Адміністрація Президента України
Результати переговорів у Мінську дають надію на врегулювання конфлікту на Донбасі Результати переговорів у Мінську дають надію на врегулювання конфлікту на Донбасі — Президент

Перейти к записи

Прямим текстом
Адже результат переговорів у Мінську вигідний тільки Путіну.

Перейти к записи

Barvínok
Ми зібрали коментарі політиків, як світових, так і українських на результат переговорів Ми зібрали коментарі політиків, як світових, так і українських на результат переговорів у Мінську.

Перейти к записи

Корупція Інфо
Позитивний, чи негативний результат принесуть переговори у Мінську – покаже час, Позитивний, чи негативний результат принесуть переговори у Мінську – покаже час, однак зараз головне для українців – зберігати спокій і

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Як повідомлялося, за результатами переговорів у «Нормандському форматі», Контактна Як повідомлялося, за результатами переговорів у «Нормандському форматі», Контактна група підписала документ про комплекс заходів, направлених на імплементацію Мінських домовленостей.

Перейти к записи

Деснянська РДА
Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко, коментуючи результати переговорів Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко, коментуючи результати переговорів у Мінську. «

Перейти к записи

Ukrainian Radio Brisbane
Поки не дуже зрозумілі результати переговорів у Мінську (теоретично так, але практично Поки не дуже зрозумілі результати переговорів у Мінську (теоретично так, але практично ні) ми сподіваємось на краще і слухаємо Скрябина у машині.

Перейти к записи

Телеекспрес
Євген Магда про результати переговорів у Мінську.

Перейти к записи

Голос Карпат.ІНФО
Премєр-міністр Канади Стівен Харпер скептично оцінює результати переговорів у Мінську Премєр-міністр Канади Стівен Харпер скептично оцінює результати переговорів у Мінську.

Перейти к записи

PAUCI Foundation
У соцмережах політики, громадські діячі та просто користувачі активно коментують У соцмережах політики, громадські діячі та просто користувачі активно коментують результати шістнадцятигодинних переговорів у Мінську.

Перейти к записи

День Украины - Главные Новости
Глава держави поінформував співрозмовника про результати багатогодинних переговорів Глава держави поінформував співрозмовника про результати багатогодинних переговорів у Мінську.

Перейти к записи

Україна
Не дивлячись на пролонгованість переговорів про мир у Мінську «нормандської четвірки» Не дивлячись на пролонгованість переговорів про мир у Мінську «нормандської четвірки» впродовж минулої доби, вони все ж таки мають свої вагомі результати і досягнення.

Перейти к записи

Вести24 - Украина
Глава держави проінформував співрозмовника про результати багатогодинних переговорів Глава держави проінформував співрозмовника про результати багатогодинних переговорів у Мінську.

Перейти к записи

ВидеоКуб
Підсумки Мінських переговорів та Брюссельського саміту ЄС, реакція США на результати Підсумки Мінських переговорів та Брюссельського саміту ЄС, реакція США на результати домовленостей нормандської четвірки , російські журналісти не зможуть відвідувати засідання українських органів державної влади та інше - у випуску ТСН.Ніч за 12 лютого 2015 року

Перейти к записи

ПРАВО НА ВЛАДУ
Як сприйняли результати переговорів у Мінську на передовій, розповів у прямому ефірі Як сприйняли результати переговорів у Мінську на передовій, розповів у прямому ефірі «Право на владу» десантник Володимир з позивним «Тайфун».

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux