Главная » Последние новости » Зустріч В Мінську

Зустріч В Мінську

Зустріч В Мінську (2015.02.13 05:10)

Україна
Нагадаємо, на зустрічі в Мінську лідерів України, Росії, Німеччини і Франції, яка Нагадаємо, на зустрічі в Мінську лідерів України, Росії, Німеччини і Франції, яка тривала майже 17 годин, домовилися про припинення вогню на Донбасі з 15 лютого.

Перейти к записи

День Украины - Главные Новости
Досягнуто домовленість про припинення вогню, звільнення всіх заручників та незаконно Досягнуто домовленість про припинення вогню, звільнення всіх заручників та незаконно затриманих – результат зустрічі в Мінську

Перейти к записи

Об'єднання "Самопоміч" - Долина
Про ситуацію в Дебальцевому, Мінські перемовини, мобілізацію та заплановану зустріч Про ситуацію в Дебальцевому, Мінські перемовини, мобілізацію та заплановану зустріч з президентом України

Перейти к записи

Ultima Ratio
Мінськ буде і надалі платформою для зустрічей ворогуючих сторін, в принципі, для Мінськ буде і надалі платформою для зустрічей ворогуючих сторін, в принципі, для української дипломатії це місце зручне.

Перейти к записи

Новини Миколаєва
Даля Грібаускайте Домовленості, досягнуті в Мінську під час зустрічі лідерів країн Даля Грібаускайте Домовленості, досягнуті в Мінську під час зустрічі лідерів країн «нормандської четвірки», є абсолютно слабкими.

Перейти к записи

PINU
На зустрічі нормандської четвірки у Мінську стався казус, який в мережі уже охрестили На зустрічі нормандської четвірки у Мінську стався казус, який в мережі уже охрестили - Лукашенко забирає стілець у Путіна .

Перейти к записи

ruslanbrovkin
ПРЕДСКАЗАНИЕ ВАНГИ ПРО УКРАИНУ Результати зустрічі в Мінську:

Перейти к записи

tweetsnv
Речник МЗС @YPerebyinis про зустріч у Мінську в ефірі @kanalukraine: youtube.com/watch?v=tffz3e...

Перейти к записи

Бронетехніка України
У Вашингтоні розчаровані результатами зустрічі в Мінську.

Перейти к записи

National Security
11.02.2015 – 12.02.2015 відбулася запланована зустріч Ф.Оланада, А.Меркель, П.Порошенка 11.02.2015 – 12.02.2015 відбулася запланована зустріч Ф.Оланада, А.Меркель, П.Порошенка та В.Путіна в «Нормандському форматі» в Мінську.

Перейти к записи

Наступна республіка
В ніч на 12 лютого у Мінську відбулася довгоочікувана зустріч так званої «нормандської В ніч на 12 лютого у Мінську відбулася довгоочікувана зустріч так званої «нормандської четвірки», яка тривала більше 17 годин.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Нагадаємо, у Мінську відбулась зустріч Петра Порошенка, Володимира Путіна, Ангели Нагадаємо, у Мінську відбулась зустріч Петра Порошенка, Володимира Путіна, Ангели Меркель і Франсуа Олланда щодо врегулювання конфлікту в Україні.

Перейти к записи

Україна
З часу, що пройшов з першої мінської зустрічі п'ять місяців тому, сепаратисти трохи З часу, що пройшов з першої мінської зустрічі п ять місяців тому, сепаратисти трохи просунулися вглиб української території, але в реальності побачити різницю можна тільки на детальних армійських картах.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Відповідні висновки голова Європейської Ради зробив після розмови з канцлером Німеччини Відповідні висновки голова Європейської Ради зробив після розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель за результатами зустрічі в Мінську.

Перейти к записи

Галицькі Фінанси
Результати зустрічі в Мінську.

Перейти к записи

UNA UC
Нагадаємо, що напередодні в прес-службі Європейської ради розповіли, що порядок Нагадаємо, що напередодні в прес-службі Європейської ради розповіли, що порядок денний зустрічі європейських лідерів у Брюсселі буде багато в чому визначатися результатами переговорів нормандської четвірки в Мінську.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
До слова, у Мінську понад 15 годин триває зустріч Петра Порошенка, Володимира Путіна, До слова, у Мінську понад 15 годин триває зустріч Петра Порошенка, Володимира Путіна, Ангели Меркель і Франсуа Олланда щодо врегулювання конфлікту в Україні.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
До слова, президент Росії Володимир Путін заявив, що за підсумками зустрічі в Мінську До слова, президент Росії Володимир Путін заявив, що за підсумками зустрічі в Мінську нормандська четвірка домовилася про відведення важкого озброєння.

Перейти к записи

Новини Тернополя
Вже за кілька годин після завершення зустрічі в Мінську заява прес-центру АТО підтвердила Вже за кілька годин після завершення зустрічі в Мінську заява прес-центру АТО підтвердила ці припущення.

Перейти к записи

Україна
Як відомо, залежно від результатів зустрічі в Мінську президент США мав ухвалити Як відомо, залежно від результатів зустрічі в Мінську президент США мав ухвалити рішення про надання Україні зброї.

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux