Главная » Последние новости » Мінські переговори

Мінські переговори

Мінські переговори (2015.02.12 06:00)

www.facebook.com/profile.php
Переговори у Мінську:

Перейти к записи

Новини Харкова
Україна і ЄС виступлять з єдиною позицією на переговорах у Мінську - Стрічка новин Україна і ЄС виступлять з єдиною позицією на переговорах у Мінську - Стрічка новин Харкова

Перейти к записи

Новости Украины
Переговори в Мінську можуть затягтися до ранку

Перейти к записи

DW (українською)
Лідери нормандської четвірки під час переговорів у Мінську провели консультації Лідери нормандської четвірки під час переговорів у Мінську провели консультації за участі міністрів закордонних справ, після чого продовжили перемовини у чотирьох.

Перейти к записи

1inform
Aгeнтствo Associated Press oпублікувaлo oснoвні пункти, зa якими зaрaз тривaють переговори Aгeнтствo Associated Press oпублікувaлo oснoвні пункти, зa якими зaрaз тривaють переговори в нормандському форматі в Мінську.

Перейти к записи

Новости Украины
Лідери України, Франції, Німеччини та Росії на зустрічі в Мінську щодо врегулювання Лідери України, Франції, Німеччини та Росії на зустрічі в Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі мають підписати спільну декларацію щодо підтримки територіальної цілістності України Як повідомляє Reuters, про це повідомило джерело з української делегації, яка бере участь у переговорах у Мінську. ”

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
За підсумками переговорів у Мінську лідерів «нормандського формату» і Тристоронньої За підсумками переговорів у Мінську лідерів «нормандського формату» і Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації може бути ухвалений узгоджений документ.

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
Як повідомляли посол України у Білорусі Михайло Єжель та міністр закордонних справ Як повідомляли посол України у Білорусі Михайло Єжель та міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей, за підсумками переговорів щодо врегулювання кризи на Донбасі, які наразі тривають у Мінську, має бути підписаний підсумковий документ. ...

Перейти к записи

webproekt
Фейли мінських переговорів: стілець і ручка Путіна та гавкаючий журналіст tsn.ua/tsikavinki/fey...

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
Попри мирні переговори, що тривають у Мінську, ворог продовжує обстрілювати наші Попри мирні переговори, що тривають у Мінську, ворог продовжує обстрілювати наші позиції з «ГРАДів», артилерії та мінометів.

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
Путін прибув до Мінська для переговорів у «нормандському форматі» https://pravdaua.com/trueua/?p=84804

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
Раніше прес-служба Кремля повідомляла, що Путін сьогодні має візит до Мінська, де Раніше прес-служба Кремля повідомляла, що Путін сьогодні має візит до Мінська, де візьме участь у переговорах Сьогодні в Мінську лідери України, Росії, Франції й Німеччини планують обговорити врегулювання конфлікту в частині сходу України.

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
У Мінську «нормандська четвірка» продовжує переговори у ширшому форматі https://pravdaua.com/trueua/?p=84814

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
За підсумками переговорів у Мінську має бути підписаний документ – Єжель https://pravdaua.com/trueua/?p=84812

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
Якщо мінські переговори допоможуть зупинити кровопролиття на сході України хоча б Якщо мінські переговори допоможуть зупинити кровопролиття на сході України хоча б на кілька днів – це буде гарний результат, але кризу вони не можуть вирішити.

Перейти к записи

Україна
Станом на 3-30 (2-30 за київським часом) переговори у Мінську продовжуються.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Президент Петро Порошенко перед початком переговорів лідерів «нормандської четвірки» Президент Петро Порошенко перед початком переговорів лідерів «нормандської четвірки» у Мінську провів коротку зустріч з президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Перейти к записи

Lviv City / Львів. Новини Львова
Бойовики назвали «хотєлкі» Путіна на переговорах у Мінську, але Україна не поступиться Бойовики назвали «хотєлкі» Путіна на переговорах у Мінську, але Україна не поступиться ані територією, ані суверенітетом.

Перейти к записи

Нина Карачок
На мирних переговорах у Мінську з президентом Росії Володимиром Путіним трапився На мирних переговорах у Мінську з президентом Росії Володимиром Путіним трапився черговий конфуз.

Перейти к записи

Я люблю Івано-Франківськ
Президенти України, Франції, Росії та федеральний канцлер Німеччини продовжили переговори Президенти України, Франції, Росії та федеральний канцлер Німеччини продовжили переговори у вузькому колі після засідання за участю делегацій чотирьох країн у Мінську в середу ввечері.

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux