Главная » Последние новости » Сонячне затемнення

Сонячне затемнення

Сонячне затемнення (2015.03.20 19:52)

Хутір Савки
Крім Сонячного затемнення сьогодні ще й день весняного рівнодення.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
По-перше Всесвітній день Землі, по-друге Міжнародний день Щастя, по-третє довгоочікуване По-перше Всесвітній день Землі, по-друге Міжнародний день Щастя, по-третє довгоочікуване Сонячне затемнення і + до усього це ще й всіма улюблена П ЯТНИЦЯ!!! :)))

Перейти к записи

Украинский Народ
Це перше сонячне затемнення за більш ніж 10 років.

Перейти к записи

Високий Вал - VAL.UA
Чернігівці спостерігали сонячне затемнення

Перейти к записи

vartovy
В Красилові спостерігали часткове сонячне затемнення Окрім настання молодого місяця, 20 березня 2015 року відбулося повне сонячне затемнення, яке можна було спостерігати на півночі Атлантичного океану та в Арктиці.

Перейти к записи

11 канал
Сьогодні природа зробила подарунок городянам, на ясному небі з одинадцятої дніпропетровці Сьогодні природа зробила подарунок городянам, на ясному небі з одинадцятої дніпропетровці змогли побачити сонячне затемнення.

Перейти к записи

Винница.info
Сесія Вінницької облради в день сонячного затемнення.

Перейти к записи

Новини Iвано-франківська
Сонячне затемнення в Івано-Франківську можна було спостерігати в телескопи ОДТРК Сонячне затемнення в Івано-Франківську можна було спостерігати в телескопи ОДТРК КАРПАТИ15:200 19 Сонячне затемнення в Івано-Франківську можна було спостерігати в телескопи, спеціально встановлені на площі Ринок.

Перейти к записи

posterrr
Сонячне затемнення

Перейти к записи

Астротуризм
Сонячне затемнення 2015 можна було спостерігати в різних куточках Землі, в тому числі Сонячне затемнення 2015 можна було спостерігати в різних куточках Землі, в тому числі в Україні.

Перейти к записи

Lvivua032
Для тих хто не встиг побачити сонячне затемнення у Львові - фоторепортаж

Перейти к записи

vinil28
Мутно У минулому тисячолітті (1999) сонячне затемнення.

Перейти к записи

24світ
У Львові в 11:58 затемнення охопило 58% сонячного диска, в Одесі – в 12:04 лише 43%, У Львові в 11:58 затемнення охопило 58% сонячного диска, в Одесі – в 12:04 лише 43%, у Києві о 12:08 – 52% і в

Перейти к записи

Медична лабораторія "Діла"
20 березня день повного сонячного затемнення.

Перейти к записи

Borys Grinchenko Kyiv University
Цього року свято збігло з повним сонячним затемненням, на яке не забарились подивитися Цього року свято збігло з повним сонячним затемненням, на яке не забарились подивитися і студенти Pedagogical Institute.

Перейти к записи

Новости Житомира
У Житомирі спостерігали за частковим сонячним затемненням Сьогодні, 14:48 Близько У Житомирі спостерігали за частковим сонячним затемненням Сьогодні, 14:48 Близько опівдня 20 березня житомиряни спостерігали за рідкісним явищем – сонячним затемненням.

Перейти к записи

Житомир.info
У Житомирі спостерігали за частковим сонячним затемненням.

Перейти к записи

ТСН
У мережі цього тижня цікавилися зникненням Путіна, пологами Кабаєвої і сонячним затемненням У мережі цього тижня цікавилися зникненням Путіна, пологами Кабаєвої і сонячним затемненням.

Перейти к записи

Фотограф Олександр Кісіль
Сонячне затемнення сьогодні: чорно-білий та негатив варіанти. kyiv сонячнезатемнення Сонячне затемнення сьогодні: чорно-білий та негатив варіанти. kyiv сонячнезатемнення sunmoon solareclipse bw negative чб фотографкиев фотографкиїв bysashakisil

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Наші студенти спостерігали нині найбільше за останні 16 років сонячне затемнення Наші студенти спостерігали нині найбільше за останні 16 років сонячне затемнення.

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux