Главная » Последние новости » Станіслав Мельник

Станіслав Мельник

Станіслав Мельник (2015.03.10 20:35)

cheborukhin
Екс-депутата від ПР Станіслава Мельника знайшли мертвим t.5.ua/1Bt5ENs

Перейти к записи

Zakonoproekt.Org.UA
Колишній депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Станіслав Мельник застрелився Колишній депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Станіслав Мельник застрелився в Українці Обухівського району Київської області.

Перейти к записи

TVA
Ввечері 9 березня в Київській області наклав на себе руки депутат Верховної Ради Ввечері 9 березня в Київській області наклав на себе руки депутат Верховної Ради V та VI скликань від Партії регіонів Станіслав Мельник

Перейти к записи

Naspravdi.com.ua
У вівторок, 10 березня, низка українських мас-медіа повідомили, що у Київській області У вівторок, 10 березня, низка українських мас-медіа повідомили, що у Київській області покінчив життя самогубством депутат Верховної Ради України V та VI скликань від Партії регіонів Станіслав Мельник.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Головне управління МВС України в Київській області відкрило кримінальне провадження Головне управління МВС України в Київській області відкрило кримінальне провадження за статтею “навмисне вбивство” за фактом самогубства колишнього народного депутата від Партії регіонів Станіслава Мельника.

Перейти к записи

Галицькі Фінанси
Колишній народний депутат України від Партії регіонів V і VI скликань Станіслав Мельник Колишній народний депутат України від Партії регіонів V і VI скликань Станіслав Мельник покінчив життя самогубством.

Перейти к записи

Новини Чернівців
53-річний Станіслав Мельник залишив передсмертну записку, у якій попросив в усіх 53-річний Станіслав Мельник залишив передсмертну записку, у якій попросив в усіх пробачення.Мельник протягом шести років очолював СП

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Екс-регіонал Станіслав Мельник наклав на себе руки

Перейти к записи

Людмила Вояковская
Сьогодні, 10 березня, у Київській області вчинив суїцид народний депутат V та VI Сьогодні, 10 березня, у Київській області вчинив суїцид народний депутат V та VI скликань від Партії регіонів Станіслав Мельник.

Перейти к записи

Молодий Буковинець
Бізнесмен і колишній народний депутат від Партії регіонів Станіслав Мельник знайдений Бізнесмен і колишній народний депутат від Партії регіонів Станіслав Мельник знайдений мертвим у квартирі в м. Українка Київської області Бізнесмен і колишній народний депутат від Партії рег

Перейти к записи

24світ
Як повідомили в прес-службі УМВС Київської області, у понеділок, 9 березня, ввечері Як повідомили в прес-службі УМВС Київської області, у понеділок, 9 березня, ввечері в Київській області покінчив з життям депутат V та VI скликань від Партії регіонів Станіслав Мельник.

Перейти к записи

iPress.ua
На Київщині застрелився колишній регіонал Станіслав Мельник - iPress.ua

Перейти к записи

tolyn09
Сьогодні застрелився екс-депутат ВР, ригоанал Станіслав Мельник, який голосував

Перейти к записи

radiolemberg
Екс-регіонал Станіслав Мельник наклав на себе руки - джерело bit.ly/1GnjwK7 новини

Перейти к записи

Україна - Ukraine
53-річний Станіслав Мельник залишив передсмертну записку, у якій попросив в усіх 53-річний Станіслав Мельник залишив передсмертну записку, у якій попросив в усіх пробачення.

Перейти к записи

ВолиньPost
Екс-регіонала Станіслава Мельника знайшли мертвим у місті Українка під Києвом.

Перейти к записи

Франко Times
Колишній член Партії регіонів Станіслав Мельник покінчив життя самогубством Про це Колишній член Партії регіонів Станіслав Мельник покінчив життя самогубством Про це передає Еспресо.TV з посиланням на Інтерфакс-Україна .

Перейти к записи

Перші Незалежні Новини
Станіслав Мельник покінчив життя самогубством 1nznewscomua https://1nznews.com.ua/politika/1279-stanislav-melnik-pokinchiv-zhittya-samogubstvom

Перейти к записи

BezTaby.te.ua
Екс-нардеп від Партії регіонів Станіслав Мельник застрелився учора у Київській області.

Перейти к записи

Люстрация - Поговорим делами
Екс-депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Станіслав Мельник застрелився Екс-депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Станіслав Мельник застрелився в Українці Обухівського району Київської області.

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux