Главная » Последние новости » Привітання До 8 Березня

Привітання До 8 Березня

Привітання До 8 Березня (2015.03.08 13:24)

Об'єднання "Самопоміч" - Ужгород
Привітання ініціативної групи Об’єднання Самопоміч м. Ужгород до свята 8 Березня Привітання ініціативної групи Об’єднання Самопоміч м. Ужгород до свята 8 Березня!

Перейти к записи

Сарненська міська рада
Привітання до 8 березня жінок м.Сарни

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Надсилайте привітання та побажання мамам, бабусям, сестрам, колегам та іншим не менш Надсилайте привітання та побажання мамам, бабусям, сестрам, колегам та іншим не менш коханим жінкам на нашу електронну адресу gorod.sumy@gmail.com (з поміткою Конкурс до 8 березня ) та отримуйте подарунки від наших спонсо…

Перейти к записи

MTS Ukraine
Отримай шанс виграти подарунок до 8 березня для подруги, мами або коханої: напиши Отримай шанс виграти подарунок до 8 березня для подруги, мами або коханої: напиши у коментарях нижче приємне привітання, починаючи зі слів «З тобою я можу безкінечно…», та тегни отримувачку привітання.

Перейти к записи

Grande Pizzeria
8 березня на чарівних панянок, що завітають до GRANDEPIZZERIA чекає музичне привітання 8 березня на чарівних панянок, що завітають до GRANDEPIZZERIA чекає музичне привітання від соліста академічного камерного оркестру Garmonia Nobile , учасника джазового квартету ART-PRESTIGE та учасника квартету Jazz-Classic - неперевершеного саксафоніста Мирослава Пасічняка!

Перейти к записи

Добросвіт
Благодійний інтернет-портал “Добросвіт” запрошує всіх бажаючих долучитися до привітань Благодійний інтернет-портал “Добросвіт” запрошує всіх бажаючих долучитися до привітань пацієнтів жіночих відділень ТМО “Психіатрі” в місті Києві з Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Перейти к записи

Окешкин Клуб
Окешки готують привітання до 8 березня - театральну виставу!

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux