ціна на газ

ціна на газ (2015.03.04 10:07)

Жити у Франківську
Раніше нацкомісія ухвалила рішення з 1 квітня підвищити ціну на газ для підприємств Раніше нацкомісія ухвалила рішення з 1 квітня підвищити ціну на газ для підприємств теплокомуненерго у 2,2 разу – до 2 934 грн за тисячу кубометрів, а також мінімальний тариф на газ для населення у 3,3 разу – до 3 600 грн за тисячу кубометрів.

Перейти к записи

Ранок у Великому Місті
Ціна на газ вже з першого квітня зросте більше ніж утричі.

Перейти к записи

Новости Винницы
Росія робить звичні підлості Україні й шукає способи відімкнути газ Європі, оскільки Росія робить звичні підлості Україні й шукає способи відімкнути газ Європі, оскільки ціна газу різко падає цієї весни слідом за падінням цін на нафту.

Перейти к записи

Аквахит
Від 1 квітня 2015 року мінімальний тариф для населення на газ для опалювання зросте Від 1 квітня 2015 року мінімальний тариф для населення на газ для опалювання зросте до 3600 грн за 1 тис. куб. м, а ціна газу, який населення використовує для приготування їжі й підігрівання води, зросте з до 7188 грн за 1 тис. куб.м.

Перейти к записи

vitstacenko
newsdaily_ukr Тоді навіщо піднімати ціни на газ для населення???

Перейти к записи

govdaost
Новину про це дике підняття ціни на газ я пропускаю сьогодні повз. це якийсь пздц

Перейти к записи

Новини України
Ось ми з вами бачимо чергове «покращення» життя, наближення до європейських стандартів, Ось ми з вами бачимо чергове «покращення» життя, наближення до європейських стандартів, в тому числі й цін на газ.

Перейти к записи

Українська Координаційна Рада
З 1 квітня ціни на газ для споживачів збільшаться в три рази!!!

Перейти к записи

karancovska
Дізналась нові ціни на газ.

Перейти к записи

ukr_media
НКРЕ підвищила тарифи на газ для населення і підприємств в рази ukr.media/ukrain/228131/

Перейти к записи

Новини Львову
Обсяг понад 200 куб. м на місяць, а також спожитий не в опалювальний сезон, газ буде Обсяг понад 200 куб. м на місяць, а також спожитий не в опалювальний сезон, газ буде оплачуватися за ціною 7188 грн за 1 тис. куб. м. Ціна газу, що використовується населенням для приготування їжі та підігріву води, зросте з 1182 грн за тис. куб. м до 7188 грн за 1 тис. куб м. За відсутності лічильників населення платитиме за газ єдину ціну 7188

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Як знайти один звіт , Росії доведеться випробувати одночасне падіння світових цін Як знайти один звіт , Росії доведеться випробувати одночасне падіння світових цін на нафту в 40 доларів за барель і вихідний зріз більше 60 відсотків нафти і газу через тривалого періоду , щоб викликати політичний і Економічна криза в масштабах одного переживав в 1990-і роки

Перейти к записи

tipa_bandera
Ціни на газ уже давно були нижче собівартості, це не могло продовжуватись вічно.

Перейти к записи

Тиждень
Якщо ви маєте регульовані ціни, наприклад тарифи на газ та тепло для населення, Якщо ви маєте регульовані ціни, наприклад тарифи на газ та тепло для населення, вони становлять величезне джерело корупції.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), зобов язала найбільший державний енергохолдинг «Нафтогаз України» опублікувати фінансовий план та основні показники руху грошей з метою підвищення прозорості формування цін на природний газ для населення.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
СЛАВУТСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ НКРЕКП ЩОДО СТРУКТУРИ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ СЛАВУТСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ НКРЕКП ЩОДО СТРУКТУРИ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ТА ЦІН НА ПРИРОДНИЙ ГАЗ

Перейти к записи

Нетипова Україна. Євромайдан
З 1 квітня НКРЕКП на вимогу МВФ підвищила ціну на газ для населення на 280%

Перейти к записи

Lvivua032
З 1 квітня Нацкомісія з регулювання тарифів вводить нові ціни на газ для населення.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
А нам бзділи двайціть літ жи МВФ вимагає підняти ціну на газ.

Перейти к записи

kreml2014
З 1 квітня НКРЕКП на вимогу МВФ підвищила ціну на газ для населення на 280% goo.gl/fb/dn7I1g

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux