Главная » Последние новости » Верховна Рада

Верховна Рада

Верховна Рада (2015.03.02 17:58)

1inform
Пoзaчeргoвe зaсідaння Верховної Ради, яке мало розпочатися у 17-00, відклали на Пoзaчeргoвe зaсідaння Верховної Ради, яке мало розпочатися у 17-00, відклали на годину.

Перейти к записи

babka_ivanka
Політики не будуть покарані Вони вийшли на мітинг до Верховної Ради і почали стукати касками.

Перейти к записи

Пресса Украины
Генеральна прокуратура України підготувала повідомлення про підозру 76-ти колишнім Генеральна прокуратура України підготувала повідомлення про підозру 76-ти колишнім депутатам Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Перейти к записи

Перший Соціальний
Нагадаємо, що сьогодні в Київ з’їхались шахтарі з Львівщини та Волині, щоб провести Нагадаємо, що сьогодні в Київ з’їхались шахтарі з Львівщини та Волині, щоб провести протест під Верховною радою через заборгованість по зарплатні та плани уряду щодо закриття шахт, що призведе до звільнення тисяч шахтарів.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Як вже повідомлялося, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Як вже повідомлялося, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська під час робочої поїздки до Донецької області зустрілась із керівництвом санаторно-оздоровчого центру «Смарагдове місто» (м. Святогірськ), де зараз перебувають 483 дитини-сироти (із них 79 дошкільників), яких було вивезено з різних установ області.

Перейти к записи

Конгрес "Світ"
Президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді України проект Закону Президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді України проект Закону «Про чисельність Збройних Сил України», який передбачає збільшення чисельності Збройних сил України до 250 тисяч осіб.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Народний депутат, член фракції «Народний фронт» Костянтин Матейченко відкликав свій Народний депутат, член фракції «Народний фронт» Костянтин Матейченко відкликав свій законопроект №2225 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо захисту та збереження авторитету держави)», який 24 лютого зареєстрував у Верховній Раді.

Перейти к записи

Інформатор
Фракція Радикальної Партії Олега Ляшка блокує призидію Верховної Ради України

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
Щоб питання про миротворчий контингент розглянули в Європі, потрібне ще звернення Щоб питання про миротворчий контингент розглянули в Європі, потрібне ще звернення від Верховної Ради та рішення уряду ...

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Московська поліція не має претензій до депутата Верховної Ради Олексія Гончаренка, Московська поліція не має претензій до депутата Верховної Ради Олексія Гончаренка, він може безперешкодно залишити територію РФ.

Перейти к записи

Новини Львову
Шахтарі терміново на вихідних перенесли пікет з 3 березня на 2, оскільки парламентарі Шахтарі терміново на вихідних перенесли пікет з 3 березня на 2, оскільки парламентарі перенесли сесію Верховної Ради, на якій розглядатимуть і затверджуватимуть зміни до державного бюджету України на 2015 рік.

Перейти к записи

Вголос
Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, в якому передбачено збільшити чисельність Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, в якому передбачено збільшити чисельність української армії

Перейти к записи

КіберУкроп
Депутат Верховної Ради Остап Семерак заявив про порушення прав громадянки України Депутат Верховної Ради Остап Семерак заявив про порушення прав громадянки України Анни Дурицької свідка у справі про вбивство опозиційного російського політика Бориса Нємцова - читати на iPress.ua

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Комітет Верховної Ради України з питань сім ї, молодіжної політики, спорту та туризму за підтримки Чернігівської обласної держадміністрації 23 лютого ц.р. провів виїзне засідання в Чернігівській області з порядком денним: «

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики рекомендував депутатам ухвалити Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики рекомендував депутатам ухвалити за основу законопроект уряду щодо пенсійного забезпечення.

Перейти к записи

Верховна Рада України
Розпорядження Голови Верховної Ради України від 26.02.2015 № 296:

Перейти к записи

Верховна Рада України
Голова Верховної Ради; Розпорядження, Склад колегіального органу від 23.02.2015 Голова Верховної Ради; Розпорядження, Склад колегіального органу від 23.02.2015 № 273:

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Верховна Рада України 17 вересня прийняла в першому читанні проект Закону «Про внесення Верховна Рада України 17 вересня прийняла в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації положень Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті», - зазначила Ірина Сех. -

Перейти к записи

Карпатинфо портал
За це має проголосувати Верховна Рада.

Перейти к записи

Reanimation Package of Reforms
Позачергове пленарне засідання Верховної Ради почнеться за кілька хвилин.

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux