Главная » Последние новости » загинув Кузьма

загинув Кузьма

загинув Кузьма (2015.02.04 18:32)

Независимое бюро новостей
У Львові проходить прощання з українським співаком, фронтменом гурту «Скрябін» Андрієм У Львові проходить прощання з українським співаком, фронтменом гурту «Скрябін» Андрієм Кузьменком (Кузьмой Скрябіним), який трагічно загинув в автокатастрофі 2 лютого. https://nbnews.com.ua/ua/news/142594/

Перейти к записи

Новини Львову
Тисячі людей прийшли до храму у Львові, аби попрощатися з Кузьмою «Скрябіним» Zik17:130 Тисячі людей прийшли до храму у Львові, аби попрощатися з Кузьмою «Скрябіним» Zik17:130 8 Тисячі людей прийшли сьогодні до церкви Преображення Господнього у Львові, аби попрощатися з відомим співаком, лідером гурту «Скрябін» Андрієм Кузьменком, який загинув в ДТП 2 лютого.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Сьогодні в Україні прощаються з усіма улюбленим співаком Кузьмою Скрябіним (Андрієм Сьогодні в Україні прощаються з усіма улюбленим співаком Кузьмою Скрябіним (Андрієм Кузьменком), який трагічно загинув в автокатастрофі 2 лютого ц.р.

Перейти к записи

Патріоти України
4 лютого в 16:00 почалося прощання з музикантом Андрієм Кузьменко (Кузьма Скрябін), 4 лютого в 16:00 почалося прощання з музикантом Андрієм Кузьменко (Кузьма Скрябін), який загинув у ДТП 2 лютого.

Перейти к записи

Noname
Прикро, що Кузьма загинув в ДТП під час війни... прикро і боляче.

Перейти к записи

Дивись.info
Сьогодні у Львові в останню путь проводжають культового українського музиканта, Сьогодні у Львові в останню путь проводжають культового українського музиканта, соліста гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка (Кузьму), який трагічно загинув в аварії у понеділок, 2 лютого.

Перейти к записи

ПРАВДА УКРАЇНИ
Нагадаємо, вранці 2 лютого на Дніпропетровщині в ДТП загинув український співак Кузьма Нагадаємо, вранці 2 лютого на Дніпропетровщині в ДТП загинув український співак Кузьма Скрябін.

Перейти к записи

www.facebook.com/profile.php
Лютий 2015 року розпочався для України з глибокої втрати: у автомобільній аварії Лютий 2015 року розпочався для України з глибокої втрати: у автомобільній аварії біля Кривого Року загинув один з найвідоміших музикантів української сцени - Андрій Кузьменко, більш відомий як Кузьма Скрябін

Перейти к записи

Спілка музикантів України
Співачка та громадський діяч Руслана Лижичко присвятила пісню-реквієм своєму другу Співачка та громадський діяч Руслана Лижичко присвятила пісню-реквієм своєму другу та колезі Андрію Кузьменку («Кузьмі»), який загинув 2 лютого в ДТП на Дніпропетровщині.

Перейти к записи

Волинські Новини
Співачка Руслана Лижичко дуже важко переживає смерть свого близького друга Кузьми Співачка Руслана Лижичко дуже важко переживає смерть свого близького друга Кузьми “Скрябіна”, який загинув у ДТП.

Перейти к записи

Украинский Союз пограничников
Скрябін загинув, але його джип «Кузьма» їде на передову - Патріоти України

Перейти к записи

Шепетівка
Кузьма Скрябін загинув у ДТП - від:

Перейти к записи

валентина чуприна
Українська співачка Руслана Лижичко дуже важко переживає смерть свого близького Українська співачка Руслана Лижичко дуже важко переживає смерть свого близького друга Кузьми “Скрябіна”, який загинув у ДТП в понеділок, повідомляють Патріоти України.

Перейти к записи

Украина независимая
Причиною стали розміщені на сайті каналу фото з місця ДТП, в якому загинув музикант Причиною стали розміщені на сайті каналу фото з місця ДТП, в якому загинув музикант Кузьма Скрябін. // публикация Алексея Мочанова.

Перейти к записи

Lviv City / Львів. Новини Львова
Українська співачка Руслана дуже важко переживає смерть близького друга Кузьми «Скрябіна», Українська співачка Руслана дуже важко переживає смерть близького друга Кузьми «Скрябіна», який загинув в аварії в понеділок, 2 лютого.

Перейти к записи

Mukachevo.today
Позашляховик з написом «Кузьма» — останній подарунок на передову від Андрія Кузьменка, Позашляховик з написом «Кузьма» — останній подарунок на передову від Андрія Кузьменка, який трагічно загинув в автокатастрофі 02 лютого.

Перейти к записи

ihor182
міряння смертями знов мережею покотився черговий шум. і знов приводям для цього послужила смерть людини. не так автокатастрофа, в якій загинув Кузьма, а реакція на цю смерть людей, розгнівала іншу частину людей.

Перейти к записи

Галицькі жарти
Скрябін загинув, але його джип «Кузьма» їде на передову.

Перейти к записи

Виктория Струтинская
У мережі з'явилося відео з місця трагічної ДТП, в якій загинув Кузьма Скрябін У мережі з явилося відео з місця трагічної ДТП, в якій загинув Кузьма Скрябін

Перейти к записи

Drohobyczer Zeitung
Пісня-прощання від Руслана Кузьмі Скрябіну Drohobyczer Zeitung 2/04/2015 09:26:00 Пісня-прощання від Руслана Кузьмі Скрябіну Drohobyczer Zeitung 2/04/2015 09:26:00 дп UA , Кузьма , Руслана Edit Українська співачка Руслана дуже важко переживає смерть близького друга Кузьми, який загинув в аварії в понеділок 2 лютого.

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux