Главная » Последние новости » Курс Валют На Сьогодні

Курс Валют На Сьогодні

Курс Валют На Сьогодні (2015.02.26 02:18)

ОБХ TV
На сьогодні Національний банк України вчергове оновив історичний мінімум курсу гривні На сьогодні Національний банк України вчергове оновив історичний мінімум курсу гривні щодо основних валют, повідомляє НБУ.

Перейти к записи

Новини Волині
Готівковий курс валют на сьогодні - Стрічка новин Волині

Перейти к записи

Новости Украины
На сьогодні дуже скрутна фінансова ситуація для українського суспільства, дуже різке На сьогодні дуже скрутна фінансова ситуація для українського суспільства, дуже різке зростання курсу валют, та те, що компанія МАУ відкриває лоу-костний переліт — це дуже слушна нагода для українських громадян відвідати Ізраїль у сенсі туризму чи для лікування, а для віруючих — як релігійний центр.

Перейти к записи

Факти: новини від ICTV
Найсвіжіші ФАКТИ на ICTV ★ На сьогодні Національний банк України знову оновив історичний Найсвіжіші ФАКТИ на ICTV ★ На сьогодні Національний банк України знову оновив історичний мінімум курсу гривні щодо основних валют

Перейти к записи

Karpatnews.in.ua
За сьогодні курс національної валюти знизився одразу на 21 копійку

Перейти к записи

Новини Івано-Франківська
Офіційний курс основних валют, встановлений сьогодні НБУ і який буде діяти від 14:00 Офіційний курс основних валют, встановлений сьогодні НБУ і який буде діяти від 14:00 зафіксовано на рівні:

Перейти к записи

Новини України
Національний банк України сьогодні, 16 лютого, з 14:00 встановив офіційний курс гривні Національний банк України сьогодні, 16 лютого, з 14:00 встановив офіційний курс гривні до іноземних валют на рівні 26,05 грн/$ та 29,65 грн/€.

Перейти к записи

Товары с Польши. Товари з Польщі
Курс валюти на сьогодні:

Перейти к записи

Mynizhyn.com
Офіційний курс української валюти до долара сьогодні упав на 5 гривень.

Перейти к записи

Новини Волині
Курс валют на сьогодні - Стрічка новин Волині

Перейти к записи

BusinessUA
Сьогодні Нацбанк перейде на ринковий курс валют

Перейти к записи

Time UA - українською
На сьогодні в Україні паралельно існують шість різних курсів гривні по відношенню На сьогодні в Україні паралельно існують шість різних курсів гривні по відношенню до долара: офіційний, міжбанківський, курс, за яким банки продають валюту, курс розрахунків через платіжні карти за кордоном, курс чорного ринку та індикативний курс. https://bit.ly/16r6boK

Перейти к записи

Новини Zak-Insider.com
Курс валют на сьогодні

Перейти к записи

pravilniy_blog
Більше ста рублів за долар - міф чи реальність? Ба більше того, сьогодні курс російської валюти зробив неймовірне піке , як охрестили його журналісти, - приблизно за 5 годин рубль впав майже на двадцять пунктів, як відносно долара, так і відносно євро.

Перейти к записи

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux